Mixtur toonik


Ta on nii kaunis ja elegantne. Tema nõtke naiselikkus tõmbab ja köidab enda külge nagu võluväel.
Ta vaatab Sulle sügavalt silma ja sa oled kadunud...... Ainuke mõte, mis peas veel keerleb on see, et kas teeme veel ühe kokteili.............?

Bränd Mixtur esindab Eesti esimest ja tänaseks ka auhinnatud käsitööna valminud tooniku siirupit ja toonikut (tonic water)

Mixturi valmistamisel kasutatakse ainult naturaalseid koostisosi ja looduslikku kiniini. Mixturist valmistatud džinn toonik ei vaja lisaks sidrunit ega laimi. Kui soovid, vali kokteililisand hoopis džinni järgi! 
Mixtur toob suurepäraselt esile ginide eripära ja on seetõttu parim toonik just premium ginide austajale.
Mixturi maitsestamiseks kasutatakse tsitruseid ning hoolikalt valitud maitsetaimi. Just tooniku kollakas-oranž värv viitab loodusliku kiniini sisaldusele.  
Mixturis segunevad traditsioonilised tooniku maitsed modernse ja viimistletud maitsebuketiga. Mixtur on loodud segamiseks Sinu lemmik giniga, kuid samas sobib kaaslaseks ükskõik millisele kangele alkoholile, kokteilide valmistamiseks või nautimiseks alkoholivaba karastava joogina.​

​Mixtur on light-tüüpi toonik - värske, parajalt happene, mitte liialt magus (ainult 5.9g suhkrut 100ml kohta) ja järelmaitses kergelt mõrkjas.Kui küsida, et millise giniga Mixtur kõige paremini sobib, siis me vastaks, et parima kokteili saad kergetest ja värsketest, lillelistest või tsitruselistest ning ka ürdistest ginidest. Väga tugeva kehaga, õlised ning maitselt alkohoolsed ginid ootavad enda kõrvale pigem magusamat toonikut.

Auhinnad: Parim Eesti Jook 2020 muu alkoholivaba jook kategoorias

Saame lähemalt tuttavaks:
https://ingeldrinks.com/mixtur/mixturi-lugu


Tutvu kokteiliretseptidega:
https://ingeldrinks.com/mixtur/retseptid