Ingel limpsid on valmis saanud tänu EAS Innovatsiooniosaku meetmele, mille raames arendasime koostöös teadusasutusega välja innovaatilised ja uutmoodi limpsid.


"Ingel on lihtsalt üliarmas, teda võiks tunde vaadata... aga mitte roosamanna malbe nunnu, vaid alati kavalalt naeratav ja eneseteadlik. Taevasiniste silmadega Ingel vaatab alati sügavalt silma ja tekitab minus tunde nagu ta teaks täpselt, mida ma mõtlen. Kogu maailmas armastab ta kõige rohkem just mind!"

Selline kirjeldus kõlab kindlasti tuttavalt paljudele lapsevanematele. Ingel limpsid on loodud ja pühendatud minu kallile tütrele - Ingelile. Tema on see, kes ajendas mind uusi jooke looma. Minu jaoks on väga oluline, et toit ja jook, mida igapäevaselt tarbime, oleksid nii puhtad ja kvaliteetsed kui vähegi võimalik ning samal ajal ka maitseelamust pakkuvad.
Päris esimesed katsed fermenteeritud* ( ehk kääritatud) jookidega olid tragikoomilised, sest pirtsakate piimhappebakterite taltsutamine pole just lihtsaim ülesanne. Selleks, et joogid siiski õnnelikult ja maitsvalt pudelisse saada, palusin appi teadlased Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskusest.
Koostöös Eesti tublide teadlastega arendasimegi uutmoodi ja tervisesõbralikud ning mahlakalt maitsvad limpsid, mida julgen kõhkluseta ka oma tütrele pakkuda.

- Inger (Ingel limps looja)


*
protsess, mille käigus miljardid sõbralikud piimhappebakterid muudavad suhkrud aineteks, mis teevad meie kehale pai ja annavad mõnusa hapuka maitse.

EI OLE LISATUD suhkrut, kunstlikke lõhna-, maitse- ja värvaineid ning säilitusaineid.

Eesti ainuke ja õige naturaalselt kääritatud limonaad! Ingel limpsid on mõnusa koduse ja lopsaka maitsega nagu vanaema keedetud kissell.

Tutvu Ingel limpsi maitsetega meie e-poes:  https://ingeldrinks.com/


Jälgi meie tegemisi Facebookis ja Instas!

Kui tahad meist rohkem teada -  kes me oleme, kust tuleme ja kuhu liigume, siis kuula joogisaadet "Vala välja" nr 45 klikates kõrvaloleval pildil!